Kiedy boli gardło i męczy katar…

0
1051
bolgardla

Zbliża się sezon przeziębień. Kiedy dopada nas ból gardła i katar stajemy w aptece przed trudnym wyborem – jaki produkt wybrać.

BÓL GARDŁA

Moc natury

Kiedy odczuwasz drapanie w gardle, dopada Cię chrypka i odczuwasz dyskomfort w górnych drogach oddechowych, wybierz produkt oparty na ekstraktach roślinnych. Tradycyjnymi ziołami na te dolegliwości, stosowanymi jeszcze przez nasze babcie, są tymianek i podbiał. Tymianek rozrzedza wydzielinę zalegającą w gardle i działa dezynfekująco. Podbiał natomiast ułatwia wykrztuszanie oraz działa ściągająco i przeciwzapalnie.

Warto jednak zwrócić uwagę na ich jakość. Oryginalny Tymianek i Podbiał jest jedynym na rynku preparatem z tymiankiem i podbiałem, który posiada status leku. Gwarantuje to najwyższą jakość, spełniającą wymagania prawa farmaceutycznego oraz skuteczność.

Moc nauki

Kiedy ból gardła staje się nieznośny, sięgnij po preparaty wykorzystujące zdobywcze nauki. Skutecznym oraz przyjaznym dla portfela rozwiązaniem jest Sebidin, który opiera swój skład na chlorheksydynie oraz witaminie C. To unikalne i jedyne takie na rynku połączenie usuwa stan zapalny gardła, a więc radzi sobie z przyczyną bólu. Sebidin gwarantuje podwójne działanie – antybakteryjne i regenerujące. Precyzyjnie uderza w stan zapalny. Po co więc przepłacać?

KATAR

Nos stanowi pierwszą linię obrony przed wrogimi czynnikami zewnętrznymi. W celu ochrony stale wydziela śluz. Jeśli atak jest zbyt silny, układ obronny nosa przestaje być wydolny, następuje gromadzenie się śluzu w przewodach nosowych, powstaje obrzęk i stan zapalny. W ten sposób rozpoczyna się błędne koło. Ważne jest, aby działać szybko, lecząc przyczynę i objawy.

Moc natury

Woda morska może okazać się dla Ciebie błogosławieństwem podczas kataru. Możesz stosować ją w monoterapii lub w celu dokładnego czyszczenia nosa przed użyciem środka chemicznego. Physiomer oferuje najwyższej jakości wodę morską zawierającą bogactwo 80 składników mineralnych. Ma właściwości nie tylko regeneracyjne, ale również ochronne. Jest doskonały dla dorosłych i dzieci, bezpieczny dla kobie w ciąży i matek karmiących, nadaje się także do długiego stosowania. Preparat, dzięki efektowi osmotycznemu zmniejsza obrzęk, udrożnia nos oraz pozwala usunąć zanieczyszczenia i alergeny.

Moc nauki

Kiedy katar nie pozwala Ci normalnie funkcjonować, sięgnij po środek zawierający substancję aktywną, np. ksylometazolinę. To właśnie dzięki niej Xylorin udrożnia nos, zmniejsza ilość wydzieliny oraz ułatwia oddychanie przez nos. Dzięki formie aerozolu gwarantuje precyzyjne dawkowanie preparatu oraz ułatwia natychmiastowe dotarcie do obrzękniętych kanałów nosowych.

hiperpharm

BRAK KOMENTARZY