Działaj zgodnie z rytmem własnego ciała!

0
615
zgodnie z natura

Czujesz czasem, że Twoje ciało wymyka Ci się spod kontroli? Wahania hormonalne w trakcie cyklu miesięcznego i zmiany równowagi między estrogenem a progesteronem wywołują syndrom napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Czy wiesz, że PMS w różnym nasileniu występuje u 70 do 90% kobiet i w skali średniej długości życia trwa w sumie około 8 lat? Szkoda życia!

A może pod koniec cyklu czujesz jakbyś ważyła więcej? Nabrzmienia i cellulit wodny sprawiają, że odczuwasz dyskomfort?

To naturalne. Dlatego…działaj naturalnie

Suplement diety AQUAfemin® to preparat od lat cieszący się uznaniem konsumentek. Do tej pory AQUAfemin® polecany był tylko w drugiej połowie cyklu miesięcznego dla kobiet, które zmagały się z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz wodną odmianą cellulitu. Nowy AQUAfemin® ma teraz udoskonalony skład. Jest to dwufazowy preparat, który składa się z 2 typów kapsułek do stosowania w I oraz II fazie cyklu miesięcznego.

Faza I

aquafeminNowością w produkcie są składniki – CHLORELLA VULGARIS i witamina B6, zawarte w kapsułce przeznaczonej do stosowania w pierwszej fazie cyklu miesięcznego (od 1 do 14 dnia). Tworzą one aktywny składnik Hormon Balance.

Sproszkowane algi morskie (Chlorella Vulgaris) mają wysoką zawartość przeciwutleniaczy oraz unikalną zdolność do wiązania toksyn i metali ciężkich. Wpływają przez to na pracę wątroby i ogólną detoksykację organizmu. W ten sposób Chlorella może wspierać usuwanie nadmiaru estrogenu z organizmu, przez co wspomaga optymalne warunki dla równowagi między tym hormonem a progesteronem. Witamin B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej wpływając przez to korzystnie na samopoczucie. Badania naukowe udowodniły, że jej wysokie dawki wpływają na obniżenie poziomu estrogenu oraz przyczyniają się do diurezy.

Faza II

Znany konsumentom dotychczasowy skład produktu zachowany został natomiast w kapsułce przeznaczonej na drugą część cyklu miesięcznego (od 15 do końca cyklu). W kapsułce zawarte są: ekstrakt z zielonej kawy o dużej zawartości kwasu chlorogenowego, cykoria oraz ekstrakty z perzu i pokrzywy. Cykoria wspomaga utratę masy ciała, co może wynikać m.in. z ułatwienia transportu glukozy do tkanek ciała. Skoki stężenia glukozy powodują nagłe napady głodu. Ekstrakty z perzu i pokrzywy to naturalne składniki roślinne, które wspomagają usuwanie wody z organizmu. Są szczególnie polecane przy nabrzmieniach i gromadzeniu wody, które są jednymi z objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Dodatkowo zadaniem tych składników jest wspieranie organizmy kobiety w redukowaniu cellulitu wodnego.

hiperpharm

BRAK KOMENTARZY